Multi Functional Pu Storage Zipper Pouch
Multi Functional Pu Storage Zipper Pouch est en rupture de stock et sera expédié dès qu’il sera de retour en stock.
Livraison et expédition
Livraison et expédition
Le fret est inclus vers 1 emplacement aux États-Unis/Canada pour les commandes à l'étranger.
Ce que nos clients disent de nous
Yorkn always delivers! Amazing customer service and excellent turnaround time.
I had a fantastic experience working with the Yorkn team, especially with Chryz and Hendrina. They were extremely professional, friendly, and easy to communicate with throughout our collaboration. All of the orders were completed perfectly and on time, and my clients were satisfied. It was a pleasure to work with such a dedicated and efficient team! Olga (MACA)
Nice experience with this company. Easy access to answer our questions which is a big plus!
This company was so great to work with!! They have great customer service, including online chat that they responded to right away. I got the proof right away, and even with short notice for the item they got it to me in plenty of time with free shipping! They also have so many products to choose from. I will definitely be ordering from them again:)
Absolutely fantastic experience with this company. We were in the tightest of crunches for a client event, and they were able to turn an international order around in less than a week. Very impressed. Quality of the product was great, response time was immediate. It was our first order with them and they still made miracles happen. We will 100% be a return customer.
Description
Description
The Zippered Ring Binder is versatile and suitable for various applications, whether you're a student, a professional, or someone who values organization. Its compact design ensures that it fits easily into bags and briefcases, making it an excellent choice for those who need to stay organized on the move. The water resistant finish wipes clean in seconds for hassle free maintenance. Lightweight and portable this versatile pouch slips easily into backpacks handbags and briefcases making it perfect for travel daily use or on the job. Ideal as a branded promotional gift at corporate events tradeshows or community programs this pouch delivers practical value and brand visibility in one stylish package.
| Quantity | USD(C) | CAD(C) |
|---|---|---|
| 30 | USD$30.32 | CAD$42.44 |
| 100 | USD$28.22 | CAD$39.50 |
| Material | Pu |
| Product Size | 13.23" x 10.12" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 83.33 (C) |
| Lead Time | 2-Week |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 15 pcs |
| Carton Size | 23" x 12" x 15" |
| Carton Weight | 29 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |

