Multi Functional Chest Bag
Multi Functional Chest Bag está agotado y se enviará tan pronto como vuelva a estar disponible.
Entrega y envío
Entrega y envío
El flete está incluido a 1 ubicación en EE. UU./Canadá para pedidos en el extranjero.
Lo que nuestros clientes dicen de nosotros
Yorkn always delivers! Amazing customer service and excellent turnaround time.
I had a fantastic experience working with the Yorkn team, especially with Chryz and Hendrina. They were extremely professional, friendly, and easy to communicate with throughout our collaboration. All of the orders were completed perfectly and on time, and my clients were satisfied. It was a pleasure to work with such a dedicated and efficient team! Olga (MACA)
Nice experience with this company. Easy access to answer our questions which is a big plus!
This company was so great to work with!! They have great customer service, including online chat that they responded to right away. I got the proof right away, and even with short notice for the item they got it to me in plenty of time with free shipping! They also have so many products to choose from. I will definitely be ordering from them again:)
Absolutely fantastic experience with this company. We were in the tightest of crunches for a client event, and they were able to turn an international order around in less than a week. Very impressed. Quality of the product was great, response time was immediate. It was our first order with them and they still made miracles happen. We will 100% be a return customer.
Descripción
Descripción
Introducing a modern take on hands free carry this multi functional chest bag is crafted from premium Oxford cloth for exceptional durability and water resistance Perfect for busy commuters outdoor enthusiasts and frequent travelers it features multiple zippered compartments for organized storage an adjustable strap for a custom fit and a sleek low profile design that keeps essentials secure and within easy reach Whether you’re navigating city streets or hitting the trail this chest bag delivers style comfort and utility in one compact package.
| Quantity | USD(C) | CAD(C) |
|---|---|---|
| 100 | USD$14.27 | CAD$19.97 |
| 300 | USD$13.43 | CAD$18.81 |
| 500 | USD$12.85 | CAD$17.99 |
| Material | Oxford Cloth |
| Product Size | 13" x 3.94" x 6.69" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 83.33 (C) |
| Lead Time | 3-Week |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 80 pcs |
| Carton Size | 20" x 24" x 16" |
| Carton Weight | 49 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |

