Lego Block Stress Relief Toy
Lego Block Stress Relief Toy est en rupture de stock et sera expédié dès qu’il sera de retour en stock.
Livraison et expédition
Livraison et expédition
Le fret est inclus vers 1 emplacement aux États-Unis/Canada pour les commandes à l'étranger.
Ce que nos clients disent de nous
Yorkn always delivers! Amazing customer service and excellent turnaround time.
I had a fantastic experience working with the Yorkn team, especially with Chryz and Hendrina. They were extremely professional, friendly, and easy to communicate with throughout our collaboration. All of the orders were completed perfectly and on time, and my clients were satisfied. It was a pleasure to work with such a dedicated and efficient team! Olga (MACA)
Nice experience with this company. Easy access to answer our questions which is a big plus!
This company was so great to work with!! They have great customer service, including online chat that they responded to right away. I got the proof right away, and even with short notice for the item they got it to me in plenty of time with free shipping! They also have so many products to choose from. I will definitely be ordering from them again:)
Absolutely fantastic experience with this company. We were in the tightest of crunches for a client event, and they were able to turn an international order around in less than a week. Very impressed. Quality of the product was great, response time was immediate. It was our first order with them and they still made miracles happen. We will 100% be a return customer.
Description
Description
Give them a good squeeze at the office, in class, or even when out and about and keep anxiety at bay. Keep them happily occupied with this building blocks set. These aren’t the regular stacking blocks; they are made out of durable foam! This means your little one can stack them just like building blocks and later use them as stress relief toys. Designed to shoo the blues at first glimpse, these unique squeezy toys stand out with a vibrant serving of red, blue, green, and yellow. They can also be used as office desk decorations that all your co-workers will be envious of.
| Quantity | USD(C) | CAD(C) |
|---|---|---|
| 250 | USD$2.10 | CAD$2.94 |
| 500 | USD$1.67 | CAD$2.33 |
| Material | Pu |
| Product Size | 3" x 1.57" x 1.18" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 83.33 (C) |
| Lead Time | 3-Week |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 1000 pcs |
| Carton Size | 24" x 18" x 20" |
| Carton Weight | 47 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |

