450ml Double-wall Cocktail Glass
450ml Double-wall Cocktail Glass est en rupture de stock et sera expédié dès qu’il sera de retour en stock.
Livraison et expédition
Livraison et expédition
Le fret est inclus vers 1 emplacement aux États-Unis/Canada pour les commandes à l'étranger.
Ce que nos clients disent de nous
Yorkn always delivers! Amazing customer service and excellent turnaround time.
I had a fantastic experience working with the Yorkn team, especially with Chryz and Hendrina. They were extremely professional, friendly, and easy to communicate with throughout our collaboration. All of the orders were completed perfectly and on time, and my clients were satisfied. It was a pleasure to work with such a dedicated and efficient team! Olga (MACA)
Nice experience with this company. Easy access to answer our questions which is a big plus!
This company was so great to work with!! They have great customer service, including online chat that they responded to right away. I got the proof right away, and even with short notice for the item they got it to me in plenty of time with free shipping! They also have so many products to choose from. I will definitely be ordering from them again:)
Absolutely fantastic experience with this company. We were in the tightest of crunches for a client event, and they were able to turn an international order around in less than a week. Very impressed. Quality of the product was great, response time was immediate. It was our first order with them and they still made miracles happen. We will 100% be a return customer.
Description
Description
This stainless steel tumbler not only stands out in style but also offers superior functionality. It’s the perfect branded gift to keep your company’s name in hand (and top of mind) at every toast. Boost your brand visibility by customizing each glass with your logo, slogan or event details an elegant keepsake that guests will actually use again and again. Make a lasting impression at your next event. Contact us for minimum order quantities, customization options, and bulk-pricing details. Serve up the perfect drink—and perfect branding—every time.
| Quantity | USD(C) | CAD(C) |
|---|---|---|
| 50 | USD$24.17 | CAD$33.83 |
| 100 | USD$23.20 | CAD$32.48 |
| Material | Stainless Steel |
| Product Size | 5.12" x 3.31" |
| Imprint Method | Blank |
| Lead Time | 1-Week |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 24 pcs |
| Carton Size | 19" x 12" x 17" |
| Carton Weight | 25 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |

