Pu Cosmetic Pouch
Pu Cosmetic Pouch está agotado y se enviará tan pronto como vuelva a estar disponible.
Entrega y envío
Entrega y envío
El flete está incluido a 1 ubicación en EE. UU./Canadá para pedidos en el extranjero.
Lo que nuestros clientes dicen de nosotros
Yorkn always delivers! Amazing customer service and excellent turnaround time.
I had a fantastic experience working with the Yorkn team, especially with Chryz and Hendrina. They were extremely professional, friendly, and easy to communicate with throughout our collaboration. All of the orders were completed perfectly and on time, and my clients were satisfied. It was a pleasure to work with such a dedicated and efficient team! Olga (MACA)
Nice experience with this company. Easy access to answer our questions which is a big plus!
This company was so great to work with!! They have great customer service, including online chat that they responded to right away. I got the proof right away, and even with short notice for the item they got it to me in plenty of time with free shipping! They also have so many products to choose from. I will definitely be ordering from them again:)
Absolutely fantastic experience with this company. We were in the tightest of crunches for a client event, and they were able to turn an international order around in less than a week. Very impressed. Quality of the product was great, response time was immediate. It was our first order with them and they still made miracles happen. We will 100% be a return customer.
Descripción
Descripción
Elevate your beauty routine with this sleek PU leather makeup bag. Crafted from premium PU material the design offers a refined look and feel that complements any style. The soft to the touch surface ensures easy cleaning and lasting wear for everyday use. The full length closure opens wide for quick access and secure sealing so your favorite beauty items stay in place. This versatile pouch easily holds makeup tools skincare essentials and personal care items.
| Quantity | USD(C) | CAD(C) |
|---|---|---|
| 250 | USD$16.40 | CAD$22.96 |
| 500 | USD$15.42 | CAD$21.58 |
| Material | Pu |
| Product Size | 7" x 5.31" x 2.76" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 83.33 (C) |
| Lead Time | 5-Week |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 80 pcs |
| Carton Size | 24" x 19" x 20" |
| Carton Weight | 27 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |

