Portable Handheld Misting Fan
Portable Handheld Misting Fan está agotado y se enviará tan pronto como vuelva a estar disponible.
Entrega y envío
Entrega y envío
El flete está incluido a 1 ubicación en EE. UU./Canadá para pedidos en el extranjero.
Lo que nuestros clientes dicen de nosotros
Yorkn always delivers! Amazing customer service and excellent turnaround time.
I had a fantastic experience working with the Yorkn team, especially with Chryz and Hendrina. They were extremely professional, friendly, and easy to communicate with throughout our collaboration. All of the orders were completed perfectly and on time, and my clients were satisfied. It was a pleasure to work with such a dedicated and efficient team! Olga (MACA)
Nice experience with this company. Easy access to answer our questions which is a big plus!
This company was so great to work with!! They have great customer service, including online chat that they responded to right away. I got the proof right away, and even with short notice for the item they got it to me in plenty of time with free shipping! They also have so many products to choose from. I will definitely be ordering from them again:)
Absolutely fantastic experience with this company. We were in the tightest of crunches for a client event, and they were able to turn an international order around in less than a week. Very impressed. Quality of the product was great, response time was immediate. It was our first order with them and they still made miracles happen. We will 100% be a return customer.
Descripción
Descripción
The Portable Handheld Misting Fan combines a gentle breeze with a fine water mist for instant cooling relief wherever you go. Crafted from durable plastic, this lightweight fan feels comfortable in hand and features a built in water reservoir that sprays a refreshing mist at the touch of a button. it ensures long lasting performance and easy charging at home, in the office or on the road. Ideal for outdoor concerts, beach days, camping trips, sports competitions or daily commutes, this versatile cooling device helps you stay comfortable under the sun. Perfect as a branded promotional item, it offers ample space for custom logos or messages, making it an effective choice for corporate events, trade shows and summer marketing campaigns. Elevate your brand visibility and keep your audience cool with this stylish and practical misting fan.
| Quantity | USD(C) | CAD(C) |
|---|---|---|
| 500 | USD$10.15 | CAD$14.21 |
| 1000 | USD$9.62 | CAD$13.46 |
| Material | Plastic |
| Product Size | 6.61" x 1.57" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 83.33 (C) |
| Lead Time | 2-Week |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 100 pcs |
| Carton Size | 19" x 15" x 17" |
| Carton Weight | 40 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |

