Lego Toy Oil Tanker Truck
Lego Toy Oil Tanker Truck está agotado y se enviará tan pronto como vuelva a estar disponible.
Entrega y envío
Entrega y envío
El flete está incluido a 1 ubicación en EE. UU./Canadá para pedidos en el extranjero.
Lo que nuestros clientes dicen de nosotros
Yorkn always delivers! Amazing customer service and excellent turnaround time.
I had a fantastic experience working with the Yorkn team, especially with Chryz and Hendrina. They were extremely professional, friendly, and easy to communicate with throughout our collaboration. All of the orders were completed perfectly and on time, and my clients were satisfied. It was a pleasure to work with such a dedicated and efficient team! Olga (MACA)
Nice experience with this company. Easy access to answer our questions which is a big plus!
This company was so great to work with!! They have great customer service, including online chat that they responded to right away. I got the proof right away, and even with short notice for the item they got it to me in plenty of time with free shipping! They also have so many products to choose from. I will definitely be ordering from them again:)
Absolutely fantastic experience with this company. We were in the tightest of crunches for a client event, and they were able to turn an international order around in less than a week. Very impressed. Quality of the product was great, response time was immediate. It was our first order with them and they still made miracles happen. We will 100% be a return customer.
Descripción
Descripción
Bring the excitement of the open road to your child’s playroom with the LEGO Toy Oil Tanker Truck Building Set. This high quality plastic construction toy features authentic detailing and bright colors that capture the spirit of a real life oil tanker truck. Ideal for young builders who love vehicles and imaginative storytelling, this set encourages hours of hands on assembly fun and creative play. Perfect for solo builds or group play this LEGO inspired set makes an excellent gift for birthdays holidays or educational rewards. Whether racing down a homemade roadway or staging a rescue mission at your child’s construction site the LEGO Toy Oil Tanker Truck brings STEM learning to life through play. Add this versatile building set to your collection and watch young imaginations fuel new stories and adventures.
| Quantity | USD(C) | CAD(C) |
|---|---|---|
| 500 | USD$39.65 | CAD$55.51 |
| 1000 | USD$39.38 | CAD$55.14 |
| Material | Plastic |
| Product Size | 8" x 3.35" x 2.76" |
| Imprint Method | Special Effects Printing |
| Setup Charge | 83.33 (C) |
| Lead Time | 4-Week |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 36 pcs |
| Carton Size | 32" x 15" x 32" |
| Carton Weight | 56 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |
